Wyleczona z Atopowego Zapalenia Skóry

Leczenie Atopowego Zapalenia Skóry


#1 2014-07-14 18:27:02

ksawery

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-14
Posty: 8
Punktów :   

Turystyka zdrowotna, wellness

Chcialabym się tym zająć na poważnie. Dlatego też zapisałem się na studia z zarządzania turystyka na tej uczelni http://www.wsb.pl/chorzow/kandydaci/studia-ii-stopnia. Myślę na początek o salonie masażu, docelowo - salon odnowy biologicznej.  Myślę, że to jest teraz nie tylko modne ale wręcz poszukiwane, a Wy jak uważacie? Ludzie chcą odnowy nie tylko duchowej ale (może przede wszystkim) biologicznej? Jeszcze nie wiem dokładnie co mógłbym wcielić w życie bo jednak rozkręcenie takiego biznesu kosztuje, a ja nie mam już 20 lat, ale kto nie ryzykuje... Ciekaw jestem co sądzicie o takim pomyśle? Czy warto inwestować? W mojej rodzinie znajdowała się osoba chora z azs oraz łuszczycę i wiem że te osoby mają kolosalne trudności jeśli chodzi o korzystanie z takich "przybytków" i nie wiem czym to tłumaczyć, bo przecież łuszczyca nie jest chorobą zaraźliwą. Hm, no nic oddaliłem się nieco od mojego wątku głównego - więc... co sądzicie o po pomyśle?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nastolatka.pun.pl www.hiphopcytaty.pun.pl www.animenarutomanga.pun.pl www.wojna-feudalna.pun.pl www.androidmaniak.pun.pl