Wyleczona z Atopowego Zapalenia Skóry

Leczenie Atopowego Zapalenia Skóry

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2016-06-10 22:05:41

czyściec

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-15
Posty: 4
Punktów :   

Ząbki

Jak to było z Waszymi pociechami i wyżynaniem się zębów? W mojej rodzinie zęby się pokazywały. Każde z nas (rodzeństwo) praktycznie dopiero około roku pierwszego zęba miało. Podobno tak to już jest z dziećmi, że każde inne i nie ma co tak do końca w standardzie porównywać. Z drugiej jednak strony - ciężko się tego ustrzec. :-) Wiem (z lektury - http://radosnezabkowanie.pl/dziecko/poj … szy-zabek/) że cały proces pojawia się zębów u dzieci powinien się u nich skończyć przed 3cimi urodzinami. Jak to jednak było u Was - w Waszych przypadkach? Jakie objawy towarzyszyły Waszym dzieciom? Czy podawaliście jakiś lek na ząbkowanie może? U nas objawy są niestety nasilone (ślinotok, płacz, gorączka) a do tego dochodzi jeszcze chroniczne niewyspanie - chce wiedzieć co na to poradzić, bo sytuacja jest bardzo trudna jak na razie.

Offline

 

#2 2020-05-02 13:07:33

KingaLost

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2020-05-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ząbki

Nie słyszałam wcześniej o tej stronie, dziękuję serdecznie! Z pewnością tam zajrzę:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.evoots.pun.pl www.transportpk.pun.pl www.998straz112.pun.pl www.oldfriends.pun.pl www.wsap2010.pun.pl