Wyleczona z Atopowego Zapalenia Skóry

Leczenie Atopowego Zapalenia Skóry


#46 2012-06-28 16:36:21

jezol24

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: Moja historia i cel tego forum

ufff to mnie troche uspokoiłaś, zacząłem sie już poważnie przejmować, ze miejsca, które wyglądały juz całkiem dobrze znów są suche i czerwone i skóra ogólnie bardziej " ciągnie " podczas ruchu.
Diete trzymam w 100% tylko musze wprowadzić jakieś zmiany bo powoli zaczyna mnie już męczyć.
Żeby to zrobić musze odczulić się za pomocą biorezonansu bo taką metode stosuje mój lekarz, mam nadzieje, ze cos z tego bedzie bo szczerze jakoś niepewnie podchodze do tej metody, ale jak innym pomaga to trzeba sporbować.
Kolejną sprawą jest to, że strasznie brakuje mi sportu, przez 20 lat kiedy bylem praktycznie zdrowy uprawiałem wyczynowo sport, ogolnie nie bylo dnia żebym czegoś nie zrobil w tym kierunku, a teraz masakra zostaje tylko rower;p na bieganie jeszcze za wcześnie wydaje mi się bo jak sie spoce to zadrapie na śmierć, kolejnym etapem bedzie chyba siłownia, bo można uniknąć dużego pocenia ;p

Offline

 

#47 2012-07-09 07:42:33

atopka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 26
Punktów :   

Re: Moja historia i cel tego forum

Witajcie!
Biorę leki od 3 tyg. i jest ogromna poprawa stanu mojej skóry nie jestem już taka czerwona, bardziej są to zaróżowione plamy, łuszczenie na twarzy i szyi coraz mniejsze...w zagięciach rąk są większe zaostrzenia, ale powoli się goją. Są dni lepsze i te gorsze, ale nawet w te gorsze dni moja skóra wygląda o wiele lepiej niż przed rozpoczęciem kuracji Mam do Was pytanie - czy wy też zauważyliście u siebie taką szybką poprawę stanu skóry, już na początku kuracji?

Pozdrawiam

Offline

 

#48 2012-07-09 14:23:18

Maliboo

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 166
Punktów :   

Re: Moja historia i cel tego forum

atopka bardzo się cieszę :-) Tak bywa, być może masz bardzo dobrze dobrane leki po prostu (które kierują proces dotruwania ze skóry na odpowiednie organy). To jednak dopiero początek terapii, więc bądź przygotowana, że mogą występować nawroty. Ważne, żebyś nadal konsekwentnie stosowała dietę. Na razie tylko się cieszyć :-D

Offline

 

#49 2012-07-19 16:14:51

atopka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 26
Punktów :   

Re: Moja historia i cel tego forum

Witajcie!
Tydzień temu byłam na wizycie. Leki - Alkala, Chloretabs, Debutir, Sankombi, wprowadzone nowe leki to - Lantensin D6 - 1 kapsułka raz w tyg. i zamiast kropel Notakehl mam stosować czopki Exmykehl 2x1 czopek rano i przed snem w sob. i niedziele. Krople zamienił mi na czopki, ponieważ zauważyłam że podczas ich stosowania moja skóra bardzo dobrze się goiła. Ogromnym problemem była sucha skóra - wazelina natłuszcza, ale nie nawilża:( miałam suche policzki, szyję, dekolt i kark. Skóra zrobiła się wręcz twarda i naciągnięta, jedynie co to mniej się łuszczyła. Lekarz doradził mi, że mam kupić w aptece produkt hipoalergiczny dla niemowląt i mieszać go z wazeliną w proporcji 1:10, 1 - produkt, 10- wazelina.. kupiłam Lipobase. Skóra jest w lepszym stanie i już tak nie boli. Jest coraz mniej zaczerwieniona. Jak skończy mi się Lipobase na pewno będę szukała bardziej nawilżającego produktu - a może Wy coś doradzicie??

Podsumowując - skóra z dnia na dzień jest w coraz lepszym stanie, na twarzy są już małe zaczerwienienia, troszkę większe na szyi, dekolcie i karku, ale też zdecydowanie mniejsze. Większe zmiany są w zgięciach rąk i na dłoniach. Mój lekarz powiedział że bardzo możliwe że teraz już tylko na dłoniach będą wyrzuty - bo gdzieś wyrzucać musi, a skóra dłoni jest bardziej narażona na różne czynniki niż twarz itd. Zdarza się, że przez cały dzień jest ok, a wieczorem skóra twarzy robi się bardzo czerwona i gorąca - a więc ciągle pracuje. Zaczerwienienie utrzymuje się do okolo 1,5 - 2 godzin i powoli mija.

W poniedziałek mam wizyte u dietetyka który współpracuje z moim lekarzem...oczywiście zdam relację

Pozdrawiam Wszystkich

Offline

 

#50 2012-08-02 17:16:16

blue

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Moja historia i cel tego forum

Witajcie!

Mam pytanie w kwestii cukru - czy Ksylitol przejdzie?

Offline

 

#51 2012-10-11 22:06:47

cynamonek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: Moja historia i cel tego forum

Hej.

We wtorek byłam na pierwszej wizycie u lekarza homeopaty (znalazlam go na stronie sanum).
Ta wizyta wyglądała tak jak wizyta powinna wyglądać.
Pierwsze 20 minut to by l wywaid ze mną i z moja mamą na temat naprawdę wszystkiego.

Dodam tylko  ze z AZS zmagam się 25 lat ale takiego zaostrzenia jak mam teraz nigdy nie miałam.
Cała buzia i szyja to jadną wielka sącząca się rana naprzemiennie z ogromną suchością...

Lekarz zaproponował nast epujące leki Sanum: FORTAKEHL D5, SANKOMBI D5
z firmy Boiron: GRAPHITES 30, APIS MELLIFICA 30
oraz  srodki ze sklepu ze zdrową żywnością CHLORELLA, KUZU.

Dodatkowo mam nie stosowac żadnych natłuszczaczy co jest bardzo ciężkie ponieważ w nocy dosłownie przyklejam do poduszki ponieważ sącząca sie z mojej twarzy i szyii ropa jest strasznie uciążliwa a suche i pękające miejsca na twarzy okrpnie męczące i ciągnące.

Co więcej 4 tygodnie mam być na specjalnej diecie ryżowej.
Mam gotować sobie ''zupę''. Ryż brązowy niełuskany.
I to jest pożywinie oczyszczające na okres 4 tygodni.
Moge do tego pić tylko ciepłą przegotowana albo wod e mineralną- ciepła lub zieloną herbate.

Po 10 dniach ma byc lepiej i tego narazie się trzymam i czytając co Maliboo osiągnęła wierzę że musi być dobrze.

Offline

 

#52 2012-10-14 04:01:15

Set-han

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Moja historia i cel tego forum

Cześć,

cynamonek, widziałem w innym temacie, że pytałaś o lekarza z Krakowa. Czy udało Ci się znaleźć go tam? Ja jestem na etapie szukania właśnie w tym mieście. Będę bardzo wdzięczny za informacje.

Offline

 

#53 2012-10-17 18:07:06

cynamonek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: Moja historia i cel tego forum

Set-han napisał:

Cześć,

cynamonek, widziałem w innym temacie, że pytałaś o lekarza z Krakowa. Czy udało Ci się znaleźć go tam? Ja jestem na etapie szukania właśnie w tym mieście. Będę bardzo wdzięczny za informacje.

Hej.
Tak mój lekarz to Robert Zawiślak.
Nr telefonu 500 729 371
Przyjmuje w poniedziałki i wtorki.
Dokładnego adresu nie pamiętam ale jak zadzwonisz lekarz wszystko Ci wyjaśni

Pozdrawiam i czekam na Twoje efekty.

Offline

 

#54 2012-10-24 10:42:05

annawojcik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Moja historia i cel tego forum

Mojej córce na AZS pomaga balsam cetaphil restoraderm. Skóra po nim przestała się łuszczyć i jest idealnie nawilżona. Do tego jego cena nie jest wygórowana.

Offline

 

#55 2012-12-15 18:18:59

pomocy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Moja historia i cel tego forum

Witam, od miesiaca mam AZS(chyba)  jest tego coraz wiecej objeto mi az 40% twarzy +wzgeicie na prawej rece...
Jutro jade do dermatologa do szpitala.Nie wiem czy dac sie smarowac masciami, moze chociaz z antybiotykiem jakis dobry jest?
pomozcie co robic.Stosuje diete i coraz wiecej tego i wiecej wody pije etc.

Pozdrawiam,KRzysiek.

Pomozcie

Offline

 

#56 2012-12-16 23:07:08

Set-han

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Moja historia i cel tego forum

Cześć,

też jestem przed wizytą u dermatologa. W moim przypadku AZS rozszerzył się z dłoni na nogi. Ostatnio usłyszałem od lekarza, żeby kupić wierzbownice w aptece (zioła po 3 zł chyba) i moczyć w tym palce przez 30min. Tzn zalewasz wrzątkiem 1 łyżkę ziół w szklance i potem wlewasz to do na przykład miski z ciepłą wodą. Na noc smaruję palce wazeliną. Efekt bardzo zadowalający. Nie wiem co z twarzą, bo na szczęście nie mam tego na twarzy.

Offline

 

#57 2013-02-06 18:11:07

klaudiaxxx333

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Moja historia i cel tego forum

Witam !

Mam 5 miesięcznego synka Kubusia.Jest wesołym i pogodnym maluszkiem ale w 2 miesiącu lekarz stwierdził u niego AZS .
na policzkach,brzuszku i plecach ma plamki ale to nie są ropiejące czy krwawiące tylko mocno czerwone.pani alergolog zleciła badanie czy dziecko nie jest uczulane na mleko krowie wynik był(negatywny) przepisała mu maści i kremy sterydowe ale nie bardzo chce ich stosować bo wiem co robią ze skórą i organizmem tym bardziej że one działają tylko na jakiś czas .Kubuś ciągle się drapie jest nie spokojny a czasem w nocy płacze przez sen .natłuszczam go kremami i kąpie w emolium lub podobnymi ale to nic nie daje .Już mi ręce opadają z bez siności  tak strasznie chciała bym mu pomóc .Pewnego dnia szukałam w internecie informacji i tak znalazłam Ciebie .po przeczytaniu Twojej historii znów wstąpił we mnie duch walki i zrozumiałam że jednak to paskudztwo można wyleczyć błagam Cię pomóż mojemu synkowi !!!!!Proszę napisz mi co ty dawałaś swojemu dziecku jakie leki żebym mogła pokazać to lekarzowi narazie znalazłam aptekę w której są sprzedawane te leki i farmę ekologiczna gorzej będę miała z lekarzem bo jeszcze nie wiem który by  się podjął nadzorowania jego leczenia będę ci wdzięczna za szybką odp i obiecuje ze jak bd chciała to będę ci opisywać postępy:)

Offline

 

#58 2013-05-15 11:30:50

Teta

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Moja historia i cel tego forum

Witam!
Mam pytanie czy znacie firme Danmed ??
Byłam jakiś czas temu u lekarza medycyny naturalnej i przepisano mi leki oczyszczajace z tej firmy.
Co do diety bez pszennej - czy nie mozna uzywac rowniez kaszy mannej , co z bananami i orzechami? Oraz wzgledem braku cukru, czy mozna spozywac wlasne słodkie wypieki typu ciaska zbozowe itd bez cukru , czy wogole zadnych produktow słodkich??

Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedz.

Offline

 

#59 2017-04-09 19:13:12

ika

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-04-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Moja historia i cel tego forum

Witam wszystkich
mam 46 lat  w dzieciństwie miałam skazę białkową ,potem  sporo lat przerwy zanim dorwała mnie alergia na pyłki traw  drzew i roztocza .
Leczo mnie lekami wziewnymi . Czasem pokazywal się wyprysk  na rękach ,ale Advantan  dość dobrze sobie z tym radził.
Zaczynała się powoli alergia kontaktowa -pomidory-obrać -nie pieczenie -zjeść tak.
W tym roku niestety wyszło pogorsznie .po testach płatkowych  uczulenie na pharabeny w kosmetykach i chemii i nikiel.
Łapska bolą niemiłosiernie ...we wtorek mam wizytę u lekarza.

Serdeczne życzenia udanych Świąt Wiekiej Nocy!
pozdrowiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nagumie.pun.pl www.narutoforumgramy.pun.pl www.forum-gwiezdne-wojny.pun.pl www.pivotwrestlingaction.pun.pl www.uiq3.pun.pl