Wyleczona z Atopowego Zapalenia Skóry

Leczenie Atopowego Zapalenia Skóry


#1 2014-08-11 16:20:39

BartoszK

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-11
Posty: 1
Punktów :   

AZS jest WYLECZALNE, Dr Andre Aleksander Kulisz.

Witam!
Moja przygoda z AZS rozpoczęła się około 7 lat temu, początkowy jej przebieg był identyczny jak pewnie u większości ludzi którzy to czytają. Dermatolog, sterydy, alergolog, leki przeciwhistaminowe, protopic i z roku na rok co raz to gorszy stan skóry. Pewnego dnia kilka lat temu, trafiłem na pierwszy wywiad na polskim youtube  z doktorem Andre Aleksandrem Kuliszem. Dr Kulisz jest lekarzem medycyny naturalnej oraz doktorem Fizyki, ze specjalnością zastosowań fizyki w medycynie. Jego obszerna wiedza wynika ze znakomitej znajomości wszystkich małych procesów zachodzących w ludzkim ciele, w przeciwieństwie do lekarzy medycyny nowoczesnej którzy uczą się głównie przepisywać leki. Dowodem na to jest fakt, że człowiek ten już kilkadziesiąt lat temu, należał do zespołu tworzącego sztuczne organy, zajmując się MATEMATYCZNYM OPISEM PROCESÓW w nich zachodzących. Moje postrzeganie tej "nieuleczalnej choroby" odwróciło się diametralnie. Pan doktor odpowiadając na rozmaite pytania odnośnie zdrowia, w kilku słowach wyjaśnił skąd biorą się reakcje alergiczne. Główny wniosek? Alergia to nie choroba, alergia jest objawem innych nieprawidłowości w ludzkim organiźmie. Poniżej zamieszczam najprzydatniejsze fragmenty z dwóch filmów doktora Kulisza:
http://youtu.be/18QTBau11uo?t=1h12m43s
http://youtu.be/1OJF7fszkqY?t=5m51s
Od 4 miesięcy jestem pacjentem dr Kulisza. Od kilkudziesięciu lat mieszka on w USA, leczenie jest więc leczeniem na odległość, doktor co 3 miesiące wysyła mi porcję preparatów, konsultujemy się przez skype i email. 4 miesiące temu mój układ trawienny praktycznie nie funkcjonował, wzdęcia, zaparcia, gazy, złe samopoczucie i egzema - to był mój chleb powszedni. Pierwsze co nasuwa mi się na myśl, to sposób w jaki doktor Kulisz dba o swoich pacjentów, mianowicie bardzo dużą uwagę przywiązuje on do naszego komfortu psychicznego. Wiem, że w każdej chwili mogę napisać lub zadzwonić do Pana doktora, a on w krótkim czasie odpowie na wszystkie pytania czy w razie wątpliwości czy trudniejszej chwili podniesie na duchu. Pomimo, że leczenie jest drogie jak na Polskie realia, Pan doktor  to człowiek,który zdecydowanie przedkłada zdrowie pacjentów nad pieniądze, które mu płacą. Wysokie koszty leczenia wynikają głównie z wysokiej ceny preparatów będących naturalnymi ekstraktami roślinnymi i zwierzęcymi. Jako przykład podam sytuację, która miała miejsce w moim przypadku: Pan doktor, OD SIEBIE PRYWATNIE wysłał mi dwa drogie dodatkowe preparaty, których nie miałem wypisanych w swojej recepcie i za które nie musiałem NIC DODATKOWO PŁACIĆ, kiedy powiedziałem mu o nowych okolicznościach, o których nie wiedział  wcześniej. Postanowiłem w jakiś sposób odwdzięczyć mu się w pośredni sposób, pisząc ten post wyrażający moją świetną opinię na jego temat, a Wam podobnie jak mi, dać okazję raz na zawsze uwolnić się od AZS. Nie ma lepszej inwestycji niż swoje własne zdrowie, a koszty ponoszone przez tysiące chorych przez długie lata na nie działające chemiczne leki, maści z pewnością przewyższają koszty terapii doktora Kulisza.
W tej chwili poprawa jest bardzo wyraźna, moje samopoczucie i mój humor są o wiele lepsze, brzuch jest płaski a wypróżnianie regularne. AZS nadal daje o sobie znać, myślę jednak, że owe 4 miesiące w moim przypadku to po prostu za krótki czas, aby dostatecznie oczyścić organizm z toksyn oraz zasklepić jelito. Pan doktor zapewnia, że alergia zniknie, tak samo jak zniknęły problemy z układem trawiennym, wraz z poprawą zdrowia całego organizmu, wymaga to po prostu odrobiny więcej czasu.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że post ten pomoże komuś z was powrócić do zdrowia i życia pełną piersią
Bartosz

Ostatnio edytowany przez BartoszK (2014-08-11 16:23:40)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumextremes2bydikej.pun.pl www.wojna-feudalna.pun.pl www.androidmaniak.pun.pl www.hiphopcytaty.pun.pl www.animenarutomanga.pun.pl